Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Свято Стрітення у ЗДО №7 «Теремок»

15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає".

І саме в цей день в ЗДО №7 «Теремок» в середній гр.№6 «Метелики» під керівництвом музичного керівника Клаус І.Г. пройшло свято зустрічі Зими з Весною. Ведуча свята Агафонова Є.М. (вихователь групи) розповіла про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі Данічкіна Т.В. та Саніна Я.О. які виконували ролі Зими та Весни, організовували з дітьми ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів.

Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами . Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.

Пригадали в дитсадку ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Старша група №8 «Лисички» з вихователем Рєзніковою І.В. виготовляли власноруч смаколики у вигляді жайворонків, а кухарі закладу їх спекли. Батьки старшої групи №7 «Ведмежата» самі спекли та пригостили своїх діток запашними смаколиками «жайворонками» .

Свято Стрітення подарувало дошкільнятам гарний настрій, задоволення, позитивні емоції

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

16.02.22 · 17:01 177 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама