Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Дитячі мрії групи №5 «Калинка» здійснюються разом з “Впевненим стартом”

Головним принципом освітньої програми «Впевнений старт» є радісне навчання, пріоритет партнерства, забезпечення максимальної активності дитини під час проживання кожного дня, забезпечення впевненого і успішного старту дошкільників до перспектив майбутнього життя. Завдання цієї програми спрямовані на створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи.

Основною метою закладу дошкільної освіти №7 «Теремок» є виховання здорової та компетентної особистості з максимальним урахуванням індивідуальних фізичних, психологічних, інтелектуальних особливостей дитини кожної вікової групи, підготовка дошкільнят до умов нової української школи. В 2021-2022 навчальному році за програмою успішно працює середня гр. №5 «Калинка», вихователь Заріцька В.А . Упродовж дня діти не лише беруть участь в організованих формах групового навчання, а й самовизначаються в різних видах активності, діючи одноосібно чи в командах. Особливе місце займають незвичні та цікаві соціально-ігрові проєкти «Здоров’я усьому голова», «Будова та краса людського тіла», «Наше здоров’я - в наших руках», «Медичний огляд , або лікарня», «Що робить нас здоровим», де у вихованців повною мірою розкриваються інтереси, таланти і здібності.

Специфічні дитячі види діяльності – ігрова, пізнавальна, художньо-образна, надають дітям безцінну розвивальну практику. У дітей гр..№5 «Калинка» виховуються життєві компетентності та здатність до навчання: мотивація, саморегуляція, вміння спілкуватися формується інтерес до пізнавальної діяльності.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

16.02.22 · 16:56 162 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама