Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

"Безпека дитини в природі", "Ми пішоходи та пасажири"

    В нашому садочку проходить тиждень безпеки і в рамках цього заходу у вівторок дітлахи розглядали тему "Безпека дитини в природі", а в середу "Ми пішоходи та пасажири". Вихователями було організовано тематичні заняття, бесіди, дидактичні та сюжетно-рольові ігри, вирішувались проблемні ситуації, діти переглядали освітні відеоролики, брали участь у теаралізованій діяльності. Вся діяльність проходила за темами дня.

    Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні кожної особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.

    Виховання дітей - це й життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво.

    Важливою складовою виховання дітей є підготувати дитину до реального життя, насиченого різними подіями, навчання основам безпечної життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно-небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно, надаючи самодопомогу чи допомоги іншим. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному).

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ № 6 "Струмок"

07.10.21 · 08:50 21 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама