Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День освітян

30 вересня в КЗ «Дніпрорудненський ПК "Гірник" відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти.

У цей святковий вечір привітали освітян Дніпрорудного міський голова Євгеній Матвєєв та начальник відділу освіти, молоді та спорту Дніпрорудненської міської ради Наталія Сохань.

Кожен із нас в цьому житті має своє призначення, головну місію, яку має виконати. Прожити життя недаремно – ось що, на мою думку, є важливо. Розуміти, що ти комусь потрібен, а тобі потрібен хтось.

В один прекрасний момент учні старших класів починають розуміти, що вже виросли і задумуються над вибором майбутньої професії. Одна із професій – професія вихователя і вчителя! Багато хто не розуміє, що ці іпрофесії  вимагають  часу та зусиль.

Бути педагогом – це від Бога: не кожному під силу впливати на дитячий світогляд або ж формувати громадську думку у студентів. Виховувати майбутнє покоління – одне із найпріоритетніших завдань сучасних вчителів та викладачів.

Педагогів вітали яскравими концертними номерами та почесними нагородами. Так члени нашого колективу вітали всіх педагогів міста чудовою музикальною композицією " Місто моє кольорове ". Педагогів нашого колективу, вихователя  Виноградову А.М.  та Вихователя Ігуменову Г.Л., було нагороджено Грамотами міського голови . А також грамотою Василівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України була нагороджена Ігнатьєва Л.П.

Вразили всіх присутніх у залі кількість педагогічних династій Дніпрорудного, представники яких були запрошені на сцену. Їх у нас аж 26! З нашого садочку була династія Носулько О.А і донька Носулько Е.В і династія Ігнатьєва Л.П і донька Шпонько М. Ю.
Источник: http://dnz2.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №2 "Оленка"

05.10.21 · 21:04 36 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама