Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Малі Олімпійські ігри в дитсадку №7 «Теремок»

 Важко уявити собі життя малюків у дитячому садку без веселих дозвілля і розваг, галасливих свят і змагань, цікавих ігор і цікавої діяльності.

Важливе завдання закладів дошкільної освіти – зміцнення і збереження фізичного і психічного здоров'я кожного вихованця. І як же не скористатися прекрасними природними умовами по завершенню літечка.

3 вересня в ЗДО № 7 «Теремок» пройшло спортивно-масове дійство «Малі літні Олімпійські ігри 2021» для малят, на яких діти попрощалися із теплим літечком. Пройшла велика попередня робота. Діти знайомилися з Олімпійським рухом, читали літературу про олімпіаду, дивилися презентацію «Літні олімпійські ігри», розучували вірші. В Олімпіаді (олімпіада проходила у формі квесту) брали участь вихованці середніх та старших груп.

І хоча, наша Олімпіада вважається дитячою, але у нас все було як у дорослих. Відкрила «Малі літні Олімпійські ігри 2021» інструктор з фізичного виховання Пунько Т.С. Під Гімн України було пронесено олімпійський прапор. Захід проходив під девізом: «Головне не перемога, а участь».

Підтримувати юних спортсменів прийшли Вовк (практичний психолог Хижняк Ю.А.) та Лисичка (вихователь Сосонна Т.П.). Вони разои з дітьми відвідували станції, де змагалися, жартували, співали і танцювали.

Захід пройшов гучно, весело та завзято!!!

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

07.09.21 · 14:18 28 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама