Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

В НАШ РІДНИЙ КРАЙ ВЕСНА ПРИЙШЛА, НАМ ВСІМ ВЕЛИКДЕНЬ ПРИНЕСЛА

Великдень – велике Християнське свято на всій Землі. Кожен народ, кожна нація відзначає це свято по-різному. Пасха - це початок чогось нового і чистого. Пасха для дітей - це перш за все, знайомство з історією рідного краю, з традиціями святкування "Великодня".

Впродовж передвеликоднього тижня в дошкільному закладі було проведено ряд заходів, присвячених святу Великодня.

Так, у садочку з дітьми молодших груп було організовано веселу музичну розвагу «Великодній колобок» (музичний керівник Михайлова Г.М.) Під час якої діти рятували Колобка від Лисички, грали в великодні ігри, співали пісеньки та виконували таночки.

Діти середніх та старших груп під час захопливого квесту (організатор інструктор з фізичного виховання Дузь Н.М.) на свіжому повітрі допомагали Великодньому кролику зібрати загублені писанки. Діти з задоволенням відвідували галявини та виконували різноманітні «великодні завдання».

Також всі вихованці садочка мали змогу переглянути інтерактивну лялькову виставу «Великодня казочка» (керівник музичний керівник Нечаєва Е.Д.). Діти не тільки були глядачами, а й активними учасниками вистави, виконуючи пісеньки та великодні руханки.

Всі заходи принесли дітям багато посмішок, радощів, викликали позитивні емоції та незабутні враження.

Источник: http://5teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №5 "Теремок"

30.04.21 · 13:19 79 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама