Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Тиждень безпеки дитини в ЗДО №7 «Теремок»

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

З 12 по 16 квітня 2021 року в ЗДО №7 «Теремок» проходив Тиждень безпеки дитини в рамках «Місячника Цивільного захисту».

Діти дошкільного віку ще малі і беззахисні, тож їх потрібно оберігати від небезпечних предметів, ситуацій, обов’язково навчити обережності. Тематичні розваги,вікторини, бесіди, перегляди відеофільмів,заняття в «Школі пожежників», читання художніх творів, проведені в закладі налаштували вихованців, педагогів і батьків на продуктивну роботу під час всього тематичного тижня.

Треба завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

30.04.21 · 13:20 72 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама