Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День Землі в дитячому садку №7 «Теремок»

Щорічно, 22 квітня уся планета відзначає День Землі. Ця дата стала загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і, в той же час, корисні заходи. До цього яскравого та потрібного дійства долучився і дошкільний заклад №7 «Теремок».

З метою ідей сталого розвитку, збереження довкілля, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища у квітні, протягом місяця, (як і кожного року) в дошкільному закладі проводилися заходи з озеленення та благоустрою території. Проведено комплекс заходів спрямованих на виховання екологічної свідомості дітей : тематичні заняття «Бережімо природу рідної Землі», «Будемо природі другом», переглянуто відеофільми про красу рідної природи «День Землі», «Давай будемо природу берегти», створено тематичну виставку поробок «SOS - вернісаж, або друге життя відходам», тематичну виставку малюнків «Дбаємо про природу». Вихователі розповідали дошкільникам про правила поведінки в природі та проводили хвилинки – милування в природі. Кілька років в нашому закладі проходить акція «Чисте довкілля» та «Зелені легені планети» під час яких діти з педагогами прибирали територію та виносили сміття, висаджували квіти та упорядковували клумби. Проведеними заходами педагоги спонукають дошкільнят бути уважними до нашого довкілля, берегти природу, уважно ставитися до навколишнього середовища.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

30.04.21 · 12:59 84 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама