Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Заходи до Дня української писемності та мови у «Теремку»

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна відзначає День української писемності та мови.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

На честь Дня української писемності та мови у дитячому садочку №7 «Теремок» педагоги провели такі заходи: тематичні заняття: «Подорож Україною», «Тарас Шевченко», «Я - українець, моя рідна мова - українська»; розучування з дітьми народних ігор; читання українських народних казок та їх драматизація дітьми; слухання та розповідання віршів Т.Г. Шевченка; прослуховування дітьми у записах українських пісень; створено тематичні виставки у групах для дітей книжок на українській мові. Діти логопедичної групи №10 «Соняшки» на чолі з вихователем Пензій В.В. (виконувала роль Граматики) та практичним психологом Хижняк Ю.А.(виконувала роль ведучої) провели для дітей середніх та старших груп виховний захід «Мова моя калинова».

Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, збагачують знання малят про поетів, письменників, про їх твори, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

У садочку панувала тепла і радісна атмосфера. Зі святом! Не будьмо байдужими, спілкуймося українською!

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

09.11.18 · 15:06 116 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы