Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

LEGO – ігри. «Навчання через гру»

Ставлячи собі за мету виховання компетентної особистості, кожен вихователь має пам’ятати, що той, хто здатен конструктивно мислити, швидко вирішувати логічні завдання, найбільш пристосований до життя, тому що швидко знаходить вихід зі скрутних ситуацій, приймає раціональні рішення.

7 листопада під час консультації «Формування сенсорно - пізнавальної компетентності дітей засобами LEGO конструктора» Безугла Людмила В’ячеславівна (вихователь старшої групи №7 «Ведмежата») зосередила педагогів, що використання конструкторів LEGO в навчально-виховному процесі сприяє розвитку дрібної моторики, мовної активності у дошкільнят, дає можливість діяти з геометричними тілами, на практиці пізнавати їх колір, форму, величину, засвоювати правильні назви деталей, удосконалювати сприйняття просторових відносин, сприяє розвитку у дітей пізнавального інтересу, дозволяє в цілому підвищити рівень комунікативної компетентності дітей.

Педагоги переконалися, що конструювання – продуктивний вид діяльності дошкільника під час виконання практичних вправ («Розклади за кольором», “Квітуча галявина”, «Хто швидше», “Будинок з цеглинок” та ін. – для користування отримали друкований варіант).

А під час огляду куточків LEGO у групах педагоги представили широкий вибір цікавого матеріалу для дітей, стимулюючий дитячу фантазію, уяву, творчість.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

07.11.18 · 15:34 105 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы