Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Семінар-практикум вихователів ЗДО

10 жовтня у ЗДО №7 «Теремок» відбувся семінар-практикум з теми «Інформаційно-комунікаційні технології - як чинник підвищення якості дошкільної освіти», метою якого є підвищення ІКТ-компетентності педагогів та їх мотивації до роботи в умовах єдиного інформаційного освітнього простору дошкільного навчального закладу.

Під час семінару-практикуму методист Івченко І.В. ознайомила присутніх з питанням інтеграції інформаційно-комунікаційних технологій у освітньому процесі, з один із напрямів ІКТ, що використовують у освітньому процесі в дошкільних закладах - мультимедійними технологіями.

Моісеєнко О.О. (інструктор з фізичного виховання) провела майстер-клас для педагогів по створенню мультимедійної презентації. Педагоги спробували самостійно створити продукт, який містить колекцію зображень і даних, що супроводжуються звуком, відео, анімацією та іншими візуальними ефектами.

Отримані знання дадуть педагогам змогу самостійно скомпонувати навчальний матеріал з огляду на особливості конкретної вікової групи і теми так, щоб домогтися максимального розвивального ефекту заняття, бесіди, спостереження тощо.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

10.10.18 · 16:18 135 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы