Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Екологічне виховання дошкільників у «Теремку» №7

У віці 5-6 років у дітей повинні бути сформовані уявлення про зв'язки між природними явищами, залежності не комфортності життя від екологічних умов, пов’язаних з діяльністю людей. Саме цей віковий період дуже важливий для подальшого виховання дітей, зокрема екологічного.

Формами освітнього процесу з екологічного виховання в дошкільному закладі є заняття, екскурсії, розваги під час яких діти перебувають в природних умовах: в парку, на Екологічній галявині, на городі; в пошуково-дослідницьких лабораторіях, тощо.

Теплого вересня, жовтня педагоги молодших, середніх, старших груп під час занять проводили досліди по визначенню станів води, властивостей повітря, спостереження за причинно-наслідковими змінами в природі. До Дня туризму педагоги логопедичної групи №9 «Зайченята» (Фірсова О.В., Воробйова Н.В.) спланували екскурсію до парку, де зустрівшись з Лісовичком діти закріпили знання з природи, спостерігали за осінніми змінами в природі, грали в ігри.

Завдяки системній роботі педагогів закладу з екологічного виховання, діти садочку знають, що людина є частиною природи, що без природи життя неможливе.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

09.10.18 · 10:38 161 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы