Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Сенсорний розвиток дошкільнят

Сенсорний розвиток дитини – це основа розумового і морального розвитку дитини, розвиток її відчуттів і сприймання, формування уявлень про зовнішні властивості предметів: їх форму, колір, величину, положення у просторі, а також запах, смак.

Дошкільне дитинство є періодом інтенсивного розвитку дитини. Від рівня цього розвитку значною мірою залежить успішність її розумового, естетичного виховання, стан сформованості загально навчальних умінь і навичок.

Саме тому педагоги з дітьми в групах раннього віку (Авращенко В.Є., вихователь гр.№1 «Мишенята», Рєзнікова І.В., вихователь гр.№2 «Більченята») і з дітьми молодшого, середнього, старшого віку на заняттях в Центрі розвитку «Пізнайко» (викладач Плюйко Л.В.) під час інтегрованих занять за допомогою спостереження та обстеження предметів, ігор на сенсорний розвиток демонструють малюкам, наскільки цікавий і різноманітний світ.

В результаті систематичної роботи по сенсорному вихованню, у дітей сформуються вміння і навички, які свідчатимуть про їх відповідний рівень.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

09.10.18 · 08:56 155 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы