Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Роки дитинства — це насамперед виховання серця

«ДИТИНА» – це неповторний витвір мистецтва, який можна поповнювати найяскравішими кольорами. ЛЮБОВ, УВАГА і ТЕРПІННЯ – три основні складові успішного виховання.

Саме психолог в дошкільному закладі допоможе у спілкуванні з дитиною, розкриє нові грані характеру малюка, допоможе йому стати впевненішим, товариським і життєрадісним.

Так, в дошкільному закладі №7 «Теремок» відповідно до річного плану практичний психолог Хижняк Юлія Анатоліївна в вересні проводила контроль та заняття з адаптації новоприбулих дітей до умов навчального закладу та особливостей навчально-виховного процесу; вивчала психологічні особливості дітей. Діти знаходилися у постійному контакті з психологом.

В жовтні в навчальному кабінеті проходять розвивальні та корекційні заняття з дітьми по підгрупах. Заняття проводяться виключно в ігровій формі з використанням розвивальних вправ та ігор, які активізують позитивні емоції дошкільнят, створюють почуття душевного комфорту, формують врівноваженість, зібраність, навички психічної саморегуляції, вчаться спілкуватися з іншими дітьми, вільно почуватися в колективі.

Методи, що застосовує Юлія Анатоліївна в дитячій психотерапії, різноманітні. Гра, малюнок, казка, пісочна терапія - всі знайомі і цікаві для дитини предмети і заняття стають в руках Юлії Анатоліївни потужним засобом допомоги.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

09.10.18 · 08:51 117 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы