Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Урочистості з нагоди святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України

23 серпня 2018 року у дошкільному закладі №7 «Теремок» відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України відповідно до Програми дня:

8.10 год. Тематична ранкова зарядка «Під Прапором України» на спортивному майданчику з дітьми середніх та старших вікових груп. (Відповідальні: інструктор з фізкультури Моісеєнко О.О.)

8.20 год. Спільний з дітьми та дорослими оздоровчий забіг навколо дошкільного закладу під девізом «Прапор - символ України» (Відповідальні: інструктор з фізкультури Моісеєнко О.О. та вихователі садових груп)

9.00 год. Тематичні заняття, бесіди з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України. (Відповідальні: вихователі всіх вікових груп)

9.30 год. Урочисте музичне свято на тему «Перлина Україна» на спортивному майданчику. (Відповідальні: музичні керівники Потурвай О.В., Ломейко К.І., практичний психолог Хижняк Ю.А., вихователь Безугла Л.В.)

10.00 год. Свято народної гри на українському подвір’ї (Відповідальні: вихователі молодших груп)

10.30 год. Малювання на свіжому повітрі на тему «Я люблю свою країну». (Відповідальні: вихователі середніх та старших вікових груп)

На святкові заходи у сорочках-вишиванках прибули працівники, батьки та вихованці ДНЗ. День пройшов весело і цікаво.

23 серпня о 17.30.год. члени колективу прийняли участь в масових заходах міста до Дня Прапора та Дня Незалежності України, а саме:

  •  У Ході з пронесенням українського прапора містом;
  •  Представили виставку «Рідна Україно, ти у нас єдина!», на якій презентували: символи України Герб та Прапор з техніки квілінг; муляжі українських народних страв.

Своїй рідній Україні бажаємо миру, спокою і процвітання!

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

23.08.18 · 14:07 135 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы