Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

"ЗАПАЛИ СВОЮ ЗІРКУ-2018"

23 червня на базі Василівського Центру культури і дозвілля був проведений IV районний конкурс талантів "ЗАПАЛИ СВОЮ ЗІРКУ-2018"

Журі за умовами конкурсу визначили трьох переможців в 3-х вікових категоріях за номінаціями: вокал, хореографія, художнє слово, а глядачі визначили учасника, котрий отримав "Приз глядацьких симпатій".

В конкурсі змагалися 30 номінантів вокального, театрального, хореографічного жанрів, віком від 5 до 32 років з М-Білозерського СБК № 1, М-Білозерського СБК № 2, Орлянського СБК, Кам’янського СБК, Широківського СБК, Підгірненського СБК, Скельківського СБК, Дніпрорудненського ПК «Гірник», Василівського ЦКД.

Номінація "вокал":

молодша категорія

- I місце Слесаренко Світлана (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»)

- II місце Артамонов Богдан (Підгірненський сільський будинок культури)

-ІІІ місце Сібільова Кіра (Малобілозерський сільський будинок культури №2)

средня категорія

- I місце Шпонько Катерина Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»)

- II місце Добринський Юліан (Василівський Центр культури і дозвілля)

- III місце Бородай Вікторія (Василівський Центр культури і дозвілля)

старша категорія

- I місце Корчан Сніжана (Широківський сільський будинок культури)

- II місце Нечет Анна (Скельківський сільський будинок культури)

- III місце Мітішева Марина (Скельківський сільський будинок культури)

 

Номінація "хореографія"

молодша категорія

- I місце Герасименко Вікторія(Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»)

-ІІІ місце Уляна Бедрик (Василівський Центр культури і дозвілля)

середня категорія

-І місце Фролова Марина(Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»)

- ІІ місце дует Анастасія Головченко, Марина Фролова (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»)

-ІІІ місце хореографічний колектив «Глорія» (Василівський Центр культури і дозвілля)

- ІІІ місце «зразковий» цирковий колектив «Романтики» (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»)

 

Номінація "художнє читання"

- I місце Костєва Вікторія (Широківський сільський будинок культури)

- II місце Моісеєнко Вікторія (Орлянський сільський будинок культури)

- ІІІ місце Щербина Давид, Адаменко Інна (Кам’янський сільський будинок культури)

"Приз глядацьких симпатій" отримали Сич Олександра та Владислав Вакула (Василівський Центр культури і дозвілля)

Всі інші учасники конкурсу отримали дипломи, статуетки, подяки за участь, цінні подарунки та солодощі.

Дякуємо за підтримку Василівській районній раді, державній адміністрації та міській раді за солодощі для конкурсантів.

 

Источник: Творчі колорити Василівщини

Изображения

Карта

Dneprorudnoe.com (новости)

26.06.18 · 09:29 188 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама





Размещение рекламы