Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Де відпочити влітку дітям?

Уроки, домашні завдання, іспити - все позаду. Тож варто замислитися, де найкраще відпочити дітям та оздоровитися. Найпопулярнішими для відвідування є літні табори для дітей. Тут школярі матимуть змогу знайти нових друзів та навчитися багато цікавого і корисного. Пропонуємо Вам дитячі табори, серед яких Ви зможете обрати найпривабливіше місце для відпочинку та оздоровлення дитини.

http://artmaxkino.camp/ - Літній кінотабір, який розташований на території Одеської кіностудії. Тут діти ходят на море ввчері, а вдень вони купаються в мистецтві. Подробиці на сайті.

http://www.kazkova.in.ua/ - оздоровчий дитячий заклад у сосновому лісі Вінницької області. Тут на Вас чекають незабутні канікули. Детальніше на сайті.

http://ekocentrpoltava.ucoz.com/ - табір розташований на території заказника "Міські Млини" у Полтавській області. Мальовнича природа Полтавщини, та чудові враження чекають на Вас.

http://www.maximum.camp/ - перший в Україні табір з парком пригод для звичайних дітей та дітлахів з особливими потребами. Табір має програму на любий смак, варто лише визначитися, і завітати до цього дивовижного місця.

https://childcamp.com.ua/camp/details/detskiy-lager-edelveis-v-karpatah - табір у Карпатах знаходиться на висоті 900 м над рівнем моря неподалік від заповідника "Сколівські Бескиди". Найкращий активно - спортивний відпочинок, 

http://vytoky.com/ - літній наметовй табір "Витоки" у Черкаській області, побудований на засадах скаутингу. Ви маєте змогу отримати досвід незвичного відпочинку.

http://lovileto.com.ua/arabatskaya-strelka/lager-albatros.html - табір знаходиться в екологічно чистій зоні на узбережжі Азовського моря. Морське повітря, насичене киснем, збагачене йодом та озоном позитивно вплине на оздоровлення дитячого організму.

Источник: http://bib.dneprorudnoe.com

Изображения

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы