Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Готовність ЗДО №7 «Теремок» до роботи в літній оздоровчий період

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників дошкільного навчального закладу літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови , щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили.

З 1 червня по 31 серпня ЗДО №7 «Теремок» перейшов на літній режим роботи: усі види діяльності дітей, крім прийому їжі та денного сну, у цей період переносяться на свіже повітря, особлива увага була приділена підготовці спортивних та дитячих ігрових майданчиків для активного використання, поновлено та відремонтовано спортивне обладнання та малі архітектурні форми на спортивних та групових майданчиках; проведено заміну піску в пісочницях; є іграшки для ігор дітей на вулиці з піском, водою, вітром, тощо.

Відповідно до розпорядження міського голови, 7 червня оглядова комісія в складі в.о. начальника Василівського районного головного управління держпродспоживслужби в Запорізькій області Слуквіна С.С., помічника епідеміолога Почки Л.О., лаборанта держпродспоживслужби Зимової В.О., фельдшера санітарного держпродспоживслужби Вієнко Л.М., провідного спеціаліста з гуманітарних питань та охорони дитинства ДМР Джемели Н.П. перевірила та засвідчила готовність садочку до роботи в літній оздоровчий період.

Ключовими показниками правильно організованої роботи з дітьми в літній оздоровчий період є сама поведінка дітей: вони спокійні, бадьорі, із задоволенням грають, мають високу рухову активність (загартовуються повітрям, сонцем, водою; ходять босоніж на «Острові Здоров'я», по підлозі у групі, по «стежині здоров'я» - масажних килимках; розминаються на тренажерах на асфальті, грають в автомістечку, в «Школі Пожежників», проводять цікаво час на «Екологічній галявині» та музеї просто неба «Українське подвір’я”);

спокійно і швидко засинають, прокидаються у хорошому настрої, з апетитом приймають їжу (забезпечено раціональне збалансоване вітамінізоване харчування, питний режим).

Суворе дотримання Інструкції по організації охорони життя і здоров’я дітей у дошкільному закладі забезпечить безпечне перебування дітей упродовж літнього оздоровчого періоду.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

07.06.18 · 14:23 143 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы