Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

«Кирилівка – FEST»

При підтримки та участі Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації в смт. Кирілівка, Якимівського району з 25 по 29 травня в одному з найкращих курортних селищ України пройшов Всеукраїнський фестиваль «Кирилівка – FEST» , в якому прийняв участь Зразковий цирковий колектив «Романтики» ПК «Гірник», керівник колективу Титаренко М.О.

Тепле і ласкове Азовське море запросило на відпочинок та показати свої таланти солістів та творчі колективи з усіх куточків України.

В фестивалі-конкурсі прийняли участь талановиті діти, молодь, а також досвідчені творчі особистості в категорії «Професіонали».

Творчу фантазію, самобутність, оригінальність, емоційність, артистизм, техніку виконання, художнє втілення, цілісність композиції оцінило журі до складу якого увійшли провідні спеціалісти культури, діячі культури і мистецтва.

Учасники Зразкового циркового колективу «Романтики» стали переможцями (І місце) в номінації «Оригінальне мистецтво».

Вітаємо цирковий колектив ще з однією перемогою!

Адміністрація ПК «Гірник», батьки учасників циркового колективу щиро дякують Дніпрорудненську міську раду в особі міського голови Коробова Ю.М., секретаря міської ради Решетняк Л.П. за підтримку талановитих дітей міста та надання транспорту для перевезення учасників Зразкового циркового колективу на фестиваль-конкурс.

 

Завідуюча сектором художньої самодіяльності: Гончарова І.В.

Источник: dnrada.gov.ua

Изображения

Карта

Dneprorudnoe.com (новости)

01.06.18 · 16:43 161 1

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 1
- 0

Комментарии

Alya1977

02.06.18 · 14:23

Родители деток благдарны Марии Александровне за постоянную поддержку наших ребят на всевозможных конкурсах и фестивалях.

Ответить Написать личное сообщение
Рейтинг:
+ 0
- 0

Реклама

Размещение рекламы