Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Науково-практичний семінар за результатами впровадження психолого- педагогічних практик Міжнародного проекту «Садочок-простір дружній до дитини»

15 травня на базі опорного ЗДО №7 «Теремок», під керівництвом координатора проекту «Садочок-простір дружній до дитини» в Запорізькій області Байєр О.М. (канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»), відбувся науково-практичний семінар (за формою проведення наставницька зустріч) з теми «Психолого-педагогічні практики підтримки розвитку дитини в освітньому просторі закладу дошкільної освіти» за результатами впровадження психолого-педагогічних практик Міжнародного проекту «Садочок-простір дружній до дитини». В семінарі прийняли участь педагоги ЗДО Василівського району, які пройшли навчання на семінарах Міжнародного проекту «Садочок – простір дружній до дитини» у 2017 році.

Метою заходу стало обговорення досвіду впровадження психолого-педагогічних практик роботи європейських освітніх установ в контексті інклюзивного підходу в закладах дошкільної освіти (Норвегії, Угорщини). Учасникам заходу була надана можливість ознайомитися з досвідом роботи опорного закладу освіти №7 «Теремок».

Учасники семінару переглянули відкриті перегляди роботи з дітьми:

- Ранкова зустріч - логопедична група №9 «Зайченята» (вчитель-логопед Фірсова О.В.)

- Зустріч з лялькою персоною, середня група №5 «Ведмежата» (вихователь Колокол Л.Б.)

Заслухали виступи педагогів ЗДО №7 «Теремок» з досвіду роботи:

- «Впровадження проекту «Садочок-простір дружній до дитини» в дошкільному закладі» (вихователь-методист Івченко І.В.)

- Інформація з досвіду роботи за методиками проекту ( Бороздіна Г.О., Фірсова О.В. – вчителі-логопеди, Колокол Л.Б., Івченко О.О., Плюйко Л.В. – вихователі)

Після чого в спільному колі обговорили досвід щодо апробації зазначених практик в освітньому процесі та презентації власного досвіду з даного питання учасникам заходу (модератор Байєр О.М.).

Плідно та змістовно пройшов науково-практичний семінар.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

16.05.18 · 16:17 121 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы