Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Зустріч з батьками дітей середніх груп щодо впровадження освітньої програми «Впевнений старт» (нова редакція) у 2018-2019 навчальному році.

В умовах впровадження нової української школи стоїть завдання забезпечення наступності між усіма ланками освіти, зокрема між дошкільною та початковою ланками освіти. В залежності від того, як педагоги, батьківська громада зможуть підготувати, адаптувати дитину до нового періоду її життя, наскільки успішним буде підгрунття до подальшого навчання і до шкільного життя взагалі.

Так 10 травня в ЗДО №7 «Теремок» відбулася зустріч з батьками дітей середніх груп №5 «Ведмежата» та №6 «Лисенята» з питання впровадження в старших групах в 2018-2019 н.р. освітньої програми «Впевнений старт» (нова редакція), яку рекомендує для наступності між дошкільною та початковою ланками Міністерство освіти і науки України.

На зустріч з батьками була запрошена заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Талант», Разієвська Ж.В., яка поділилася досвідом роботи в пілотних класах, які працювали 2017-2018 н.р. за програмою Нової української школи. Зазначила, що здійснення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти і початковій школі мають бути узгодженими з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей, поступовими і послідовними у реалізації чинних програм розвитку, навчання і виховання дошкільного віку та освітньої програми для першого класу початкової школи.

Вихователь-методист дошкільного закладу, Івченко І.В. підкреслила що зміст освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку реалізується за чинними комплексними програмами розвитку навчання, виховання, що рекомендовані Міністерством освіти і науки України та орієнтують вихователів на формування особистості дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей. Однією з таких програм є освітня програма «Впевнений старт» (нова редакція), розроблена в 2017 році. Обговоривши з батьками питання впровадження даної освітньої програми в групах «Ведмежата» та «Лисенята» в 2018-2019 н.р. та придбання комплектів батьками, визначилися в 2018-2019 навчальному році в старших групах працювати за освітньою програмою «Впевнений старт» (нова редакція).

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

11.05.18 · 16:45 87 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы