Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Проведення тематичного дня «9 Травня – День Перемоги» в ЗДО № 7 «Теремок»

08 травня 2018 року в ЗДО №7 «Теремок» проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дня Перемоги. Діти разом з батьками створили тематичну виставку малюнків та стінгазет «Пам’ять вічно жива», де відтворили свої почуття подяки за мир та спокій.

Педагоги середніх груп №5 «Ведмежата» та №6 «Лисенята» (вихователі Колокол Л.Б., Безугла Л.В., Шпаляр О.С., Моісеєнко О.О.) провели тематичні бесіди з дітьми, перегляд відеоматеріалів, познайомили дітей з сумними та гіркими днями Великої Вітчизняної війни. Доцільним було використання музичного репертуару воєнних часів та художнього слова про пам’ять та вічний уклін героям, які подарували нам мир.

Змістовно проведені комплексні заняття з патріотичного виховання в старших групах №7«Сонечки» (вихователь Пензій В.В.), №8 «Їжачки» (вихователь Івченко О.О.), №9 «Зайченята» (вихователь Ковальчук О.І., Воробйова Н.В., вчитель-логопед Фірсова О.В.), №10 «Соняшки» (вихователь Дьяченко С.А. та вчитель-логопед Бороздіна Г.О.) на тему: «Пам’ять вічно жива». Після чого діти груп №7 та №8 відвідали міський краєзнавчий музей, а саме Кімнату Пам’яті (під час екскурсії педагоги виховували шанобливе ставлення до ветеранів війни, що відстояли свободу і незалежність рідного краю, а також розглянули медалі та ордени, якими нагороджені герої за участь в боях), здійснили цільову прогулянку-екскурсію до пам’ятника Невідомому солдату з покладанням квітів. Вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Діти груп №9 та №10 відправилися у похід «Стежками історії» (знайшли пляшку з листом з часів війни, змагалися, відпочивали).

Проведення тематичного дня сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

08.05.18 · 13:51 141 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы