Dneprorudnoe.com

Справочно-информационный сайт г. Днепрорудное

большие новости маленького города

Чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств ММА

17-18 лютого у місті Дніпрорудний відбувся Чемпіонат Запорізької області зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та дорослих. У змаганнях взяло участь близько 100 учасників з 11 спортивних клубів.

Результати турніру

Юніори (16-17 років)

до 57 кг
1. Фрадкін Ігор (Динамо-Будокан, Дніпрорудний)
2. Калинюк Максим (Геракл, Запоріжжя)

до 61.2 кг
1. Шакун Станіслав (Мелітополь, GOODWiN)
2. Гринь Іван (Динамо-Будокан, Дніпрорудний)
3. Кириченко Іван (Витязь, Енергодар)
3. Лежнев Валерій (Динамо-Будокан, Дніпрорудний)

до 65.8 кг
1. Воронков Станіслав (Динамо-Будокан, Дніпрорудний)
2. Горячев Андрій (Єдність, Мелітополь)
3. Сербін Дмитро (Запоріжжя)
3. Конєв Владислав (Запоріжжя)

до 70.3 кг
1. Швець Станіслав (Динамо-Будокан, Дніпрорудний)
2. Партика Олексій (Wolf, Запоріжжя)
3. Варламов Владислав (Запоріжжя)
3. Бганка Дмитро (Ратибор, Запоріжжя)

до 77.1 кг
1. Шевченко Вячеслав (Динамо-Будокан, Дніпрорудний)
2. Некрошевіч (Вітязь, Енергодар)

Дорослі (18 років і старші):

до 57 кг
1. Завгородній Євген (Будокан-Динамо, Дніпрорудний)
2. Піскун Богдан (Ратибор, Запоріжжя)
3. Грицаченко Юрій (Геракл, Запоріжжя)
3. Кудінов Віктор (Витязь, Енергодар)

до 61.2 кг
1. Корольов Андрій (Будокан-Динамо, Дніпрорудний)
2. Пугач Єгор (Арена, Запоріжжя)
3. Ларкін Ярослав (Витязь, Енергодар)
3. Ніколов Василь (Витязь, Енергодар)

до 65.8 кг
1. Калюта Владислав (Будокан-Динамо, Дніпрорудний)
2. Озеров Олексій (Арена, Запоріжжя)
3. Єрохін Денис (Арена, Запоріжжя)
3. Стоянов Максим (Будокан-Динамо, Дніпрорудний)

до 70.3 кг
1. Кузнєцов Микола (Будокан-Динамо, Дніпрорудний)
2. Істомін Денис (Вітязь, Енергодар)
3. Людоговский Сергій (Мелітополь)
3. Хозреванідзе Юрій (Михайлівка)

до 77.1 кг
1. Скібінський Роман (Будокан-Динамо, Дніпрорудний)
2. Кобахідзе Олександр (Мелітополь)
3. Калита Сергій (Арена, Запоріжжя)
3. Соколовський Євген (Будокан-Динамо, Дніпрорудний)

до 84 кг
1. Савенко Андрій (Бойове самбо, Запоріжжя)
2. Фірсов Микита (Витязь, Енергодар)
3. Савенко Сергій (Витязь, Енергодар)

до 93 кг
1. Булига Микита (Бойове самбо, Запоріжжя)
2. Губко Володимир (Вітязь, Енергодар)

понад 93 кг
1. Чістобородов Павло (Бойове самбо, Запоріжжя)
2. Федосов Володимир (Вітязь, Енергодар)
3. Концур Іван (Булава, Енергодар)

Загальнокомандний залік:

1. Будокан-Динамо, Дніпрорудний
2. Бойове самбо, Запоріжжя
3. Витязь, Енергодар

Dneprorudnoe.com (новости)

22.02.17 · 09:08 315 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама