Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

«Романтики» знову покорили серця своїм талантом!

Участь і перемога Зразкового циркового колективу «Романтики» (керівник М. О. Тітаренко) в Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і районних фестивалях та конкурсах стали невід'ємною частиною творчої діяльності гурту.

6 лютого 2017 року в ПК «Хортицький» м. Запоріжжя пройшов Благодійний Всеукраїнський фестиваль мистецтв дитячої та юнацької творчості «Таланти Хортиці».

Захід проходив під патронатом Міністерства культури України та Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації.

До участі у фестивалі були запрошені професійні та художні колективи в вокальному, танцювальному, інструментальному та цирковому жанрах. Віком від 3 років, а також діти з обмеженими можливостями.

Зразковий цирковий колектив «Романтики ПК «Гірник» вже не вперше приймає участь в цьому фестивалі і неодноразово стає переможцем Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Таланти Хортиці».

В цьому році цирковий колектив знову став переможцем фестивалю, зайняв 1 і 2 місця, та був нагороджений Грамотами та цінними подарунками фестивалю.

Міська рада, адміністрація ПК «Гірник» вітають наші юні таланти з перемогою! Так тримати і на далі! Творчих вам досягнень!

Завідуюча сектором художньої самодіяльності Гончарова І.В.

Изображения

Горняк, дом культуры

21.02.17 · 09:38 384 1

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 1
- 0

Комментарии

Alya1977

22.02.17 · 13:48

Молодцы!

Ответить Написать личное сообщение
Рейтинг:
+ 0
- 0

Реклама
Размещение рекламы