Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Засідання педагогічної ради №3 в ЗДО №7 «Теремок»

24 березня 2021 року відповідно до річного плану роботи ЗДО №7 «Теремок» на 2020-2021 навчальний рік пройшло засідання педагогічної ради з теми«Формування екологічно, економічно й соціально доцільної поведінки дошкільників в контексті освіти для сталого розвитку». Педрада проходила у форматі педагогічної мозаїки.

Порядок денний:

1.Виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2.Освіта для сталого розвитку – новий напрям у сучасній освіті та роботі дошкільного закладу. (Співдоповідь, завідувач)

3.Роль педагога у формуванні сталих світоглядних орієнтирів та екологічної свідомості особистості. (Ділова гра, практичний психолог)

4.Стан роботи по впровадженню ідей сталого розвитку в практику роботи ЗДО. (Довідка, методист)

5.Створення умов для реалізації ідей сталого розвитку в роботі із дошкільниками. (Панорама творчих знахідок, педагоги)

6.Сучасні форми роботи з родиною: проект для батьків «Стале суспільство-здорове суспільство», результати анкетування батьків; кращі досвіди сімейного виховання. (Інформація, методист, педагоги)

7.Обговорення «Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти» від 30 листопада 2020 року № 01-11/71. (інформація, методист)

8.Творчий звіт педагогів, які атестуються. (відеопрезентація, педагоги)

В рамках підготовки до педагогічної ради було сплановано різноманітні заходи роботи з педагогами (консультації, семінар-тренінг, тематичний контроль (результати першого року впровадження програми «Дошкільнятам-освіта для сталого розвитку»), відкритий перегляд діяльності у куточку природи, вихователя логопедичної групи №9 «Зайченята» Ковальчук О.І.), з батьками (консультування, анкетування, фотопрезентації, спільний проект з батьками «Стале суспільство-здорове суспільство» (створення штучних дерев, панно із покидькового матеріалу); узагальнення кращих досвідів сімейного виховання з теми «Моя сім’я в інтересах сталого розвитку та сталого способу життя» (сім’я Петрової Лізи гр.№5 та «Зелене виховання з сім’ї» (сім’я Ніколенко Аріни гр.№6 ) та дітьми (конкурси, цікаві за своїм змістом заняття, розваги, бесіди, акції«Друге життя побутовим відходам», «Діти за чисту планету», Акція з виготовлення подарункових листівок від групи до групи під гаслом «Ми раді знайомству», «Зелені легені планети»).

Педагоги усіх груп в частині «Панорама творчих знахідок педагогів» презентувалинаочний матеріал(посібники, дидактичні ігри) виготовлений власноруч із покидькового матеріалу. Познайомилися з «Методичними рекомендаціями з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти» від 30 листопада 2020 року № 01-11/71, визначилися з рішенням та термінами щодо його виконання. Заслухали творчі звіти педагогів, які атестуються в 2021 році.

Всі питання поставлені у порядку денному вирішено.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

06.04.21 · 13:44 52 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама