Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Спільний проект з батьками «Стале суспільство - здорове суспільство». ЗДО №7 «Теремок»

Творчий колектив дошкільного закладу №7 «Теремок» весь час знаходиться на "гребні хвилі" сучасної освіти наймолодших. Реалізуючи річний план роботи на 2020-2021 н.р., пріоритетний напрямок діяльності закладу: гармонійний розвиток всебічно освіченої соціально активної особистості, орієнтованої на сталий розвиток, шляхом формування моральних принципів та норм, що забезпечують готовність до соціально-відповідальної поведінки, педагогічний колектив ЗДО впроваджує освітню програму «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку».

На початку навчального 2020-2021 навчального року, під час освітньої роботи з вихователями особливу увагу було звернено на забезпечення співпраці з батьками дітей у формуванні навичок життя, орієнтованих на сталий розвиток, формування мотиваційної готовності батьків до співпраці. На засіданні батьківського комітету в вересні вихователь-методист Івченко І.В. провела просвітницьку роботу з батьками щодо впровадження програми, познайомила із запланованими заходами впродовж року (благодійні акції із залученням батьків «Друге життя побутовим відходам», «На захист зеленої ялиночки», «Зелені легені планети», міні-проект «Стале суспільство-здорове суспільство», виставка поробок до Дня Землі «SOS вернісаж, або друге життя відходів»), що дало можливість батькам отримати більш детальну інформацію про організацію умов в ЗДО щодо виховання і розвитку дітей з даної теми.

Під час тематичної перевірки (березень 2021р.) було проведено анкетування батьків (40 чоловік) з метою виявити розуміння та наявність ощадливості, бережливості та вміння безконфліктного вирішення проблемних ситуацій у дітей дошкільного віку. Результати сформованості навичок життя, орієнтованих на сталий розвиток продемонстрували позитивні показники: початковий рівень прояву показника бережливості та ощадливості дітей в сім’ї складає 1ч.- 2,5 %, Задовільний 9ч.-22,5 %, достатній 12ч.-30 %, високий 18ч.-45 %.

Можна зробити висновок: спільна продуктивна діяльність педагогів, дітей та батьків дошкільного закладу №7 «Теремок» забезпечила належну реалізацію навчального курсу «Дошкільнятам-освіта для сталого розвитку» і робота з даного напряму буде продовжена в наступному навчальному році.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

06.04.21 · 13:35 53 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама