Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Діяльність дітей старшого дошкільного віку в куточку природи ЗДО №7 «Теремок»

Виховне значення природи важко переоцінити. Особливо велика роль природи у вихованні дітей. Спілкування з природою позитивно впливає на людину, робить її добрішою, будить в ній кращі почуття.

В ЗДО №7 «Теремок» в логопедичній групі №9 «Зайченята» вихователю Ковальчук О.І. допомагає знайомити дітей з природою, виховувати любов до неї змістовний куточок природи, де утримують кімнатні рослини та деякі тварини; та написаний Оксаною Ігорівною досвід роботи з теми «Організація роботи старших дошкільників в куточку природи», який планує в наступному році узагальнити.

Жителів куточка природи діти бачать кожного дня , під керівництвом вихователя вони систематично спостерігають та доглядають за живими організмами. В процесі догляду за ними діти отримують уявлення про багатство рослинного та тваринного світу на землі, про те, як ростуть та розвиваються рослини та тварини, які умови для них слід створювати.

Своїм досвідом вихователь ділиться з колегами. Так , до проведення педагогічної ради №3 з теми «Формування екологічно, економічно й соціально доцільної поведінки дошкільників в контексті освіти для сталого розвитку» 24 березня Ковальчук О.І. провела відкритий показ (для молодих спеціалістів), з діяльності старших дошкільників у куточку природи.

Вихователь показала, як вчить дітей порівняльному аналізу: діти помічали цікаві особливості зовнішнього вигляду рослин садових та кімнатних, знаходили подібність та відмінність між кімнатними рослинами; під час розглядання кімнатних рослин звернули увагу на символи-знаки, які були у горщиках кімнатних рослин, які говорили про необхідність відповідного догляду за ними. Діти разом з Оксаною Ігорівною визначилися в своїх діях, як можуть допомогти кімнатним рослинам і під час колективної діяльності, за допомогою необхідних знарядь праці в куточку природи, здійснили потреби рослин і з любов’ю доглянули за ними.

Так, в процесі систематичного догляду за рослинами та тваринами, вихователь формує в дітей певні трудові навички, вчить уважно відноситись до мешканців куточка, турбуватися про живі організми, укріплюючи таким чином в дітей інтерес до природи.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

06.04.21 · 13:15 49 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама