Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Тиждень екологічного виховання в дитсадку №7 «Теремок»

З метою формування в дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю, відповідно до річного плану роботи в закладі дошкільної освіти №7 «Теремок» з 22.03.2021 по 26.03.2021р. пройшов тиждень екологічного виховання.

Протягом тижня у вікових групах вихователями проводилися різноманітні форми роботи з екологічного виховання: праця на майданчиках дитячого садка: прибирання сміття, посів квітів; спостереження у природі, заняття, пошуково-дослідницька діяльність, екскурсії по території дитсадка "Весну-красну зустрічаємо", оформлення стенду дитячими малюнками «Моя квітуча Земля», показ лялькового театру (музичний керівник Потурвай О.В., практичний психолог Хижняк Ю.А.) «Що посієш, те й пожнеш».

Упродовж Тижня екологічного виховання особливу увагу було приділено природоохоронним акціям, в яких брали участь як дорослі так і діти: «Зелені легені планети», «Діти за чисту планету» «Друге життя побутовим відходам» , спільний проект з батьками «Стале суспільство - здорове суспільство».

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

05.04.21 · 11:46 44 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама