Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Міжнародний день птахів

Міжнародний день птахів проходить що року в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні.

1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші "пташині биночкуди". Повернення птахів святкується також як прихід весни.

Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.

Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Природно при цьому, що їх ній зовнішній вигляд є досит різноманітним і способи життя відрізняються.

От і наш дитячий садок вирішив взяти учать в цьому святі, а також став учасником в обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка».

Діти закличками закликали пташок,пригадали всіх птахів які прилітають до нас з теплих країв, закріпили правила охорони птахів, співали,танцювали, грали в ігри, та збирали зернятко для Грака, щоб підготуватись до зустрічі птахів. Малята раділи весні та теплому сонечку.

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ № 6 "Струмок"

01.04.21 · 20:31 56 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама