Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

ДЕНЬ СМІХУ

1 квітня – це день,який чекає, напевно, кожен з нас, хоча ні в одному календарі він не зазначений червоним кольором. Це свято передається з покоління в покоління як день жартів, розіграшів і сміху. У цей день можна пожартувати, розіграти, або просто від душі посміятися.

Тому 1 квітня - одне з найулюбленіших свят дошкільнят нашого садочку. І найголовніше - це подарувати малюкам гарний настрій.

Сьогодні зранку наших вихованців зустрічав веселий клоун Льолік, що дарував всім чарівні посмішки та смайли. Впродовж дня в дошкільному закладі лунав веселий сміх та панував гарний настрій. Адже діти разом з педагогами дарували один одному компліменти, грали в жартівливі ігри, приймали участь в веселих конкурсах, жартували та виготовляли смайлики. А під час музичних занять діти середнього та старшого дошкільного віку з музичним керівником Нечаєвою Е.Д. та Веселинкою співали пісні про посмішку та дружбу, танцювали,грали в веселі ігри та естафети і навіть прикрашали своїх вихователів бантиками.

Дітей молодших груп також чекав сюрприз, цього дня до них увечері на музичну розвагу  завітала весела Бджілка Хохотушка. Вони разом виконували "весняну руханку", а також грали з віночком, в гру "Знайди друга" і танцювали запальний таночок посмішок. А на завершення підняли собі настрій веселим оркестром.

І вихованці, і працівники дошкільного закладу отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій на цілий день.

Источник: http://5teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №5 "Теремок"

01.04.21 · 12:34 59 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама


Размещение рекламы

Реклама