Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Свято Стрітення у дитсадку №7 «Теремок»

15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає".

І саме в цей день в ЗДО №7 «Теремок» в середній групі №6 «Лисички» пройшло свято зустрічі Зими з Весною. Ведуча свята, вихователь групи №6 Чумаченко А.В., розповіла про те, як з давніх-давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі Пензій В.В. та Данічкіна Т.В., які виконували ролі Весни та Зими, організовували з дітьми ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів. Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.

Пригадали на святі ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. Цікавим сюрпризним моментом було для дітей пригощання смаколиками у вигляді жайворонків (батьки групи спекли для своїх малят «жайворонків»).

Вихователі інших вікових груп знайомили дітей зі святом під час бесід на Ранкових зустрічах, спостережень та рухливих ігор на прогулянці. Діти старших груп №7 «Сонечки» та №8 «Їжачки» разом з вихователями Данічкіною Т.В. та Івченко О.О. виготовили «жайворонків» власноруч та спекли на харчоблоці. Діти молодшої групи №4 «Метелики» пригощалися «жайворонками», які виготовили вихователь Агафонова Є.М. та батьки.

Свято Стрітення подарувало дітям гарний настрій, задоволення, позитивні емоції.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ №7 "Теремок"

15.02.21 · 16:56 50 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы