Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День люблячих сердець

Філософія любові — наука давня. Любов — вічна тема, до якої постійно зверталася людська думка. Це така ж важлива і складна філософська проблема, як сенс життя, людина, смерть і безсмертя.

Любов (кохання) — почуття глибокої сердечної прихильності до особи, прив'язаності або сильного інтересу до когось чи чогось. Любов'ю називають внутрішній, духовний потяг до чого-небудь; глибоку повагу, шанобливе ставлення чи приязнь як до людини так і до оточуючого Світу. Стосунки між чоловіком і жінкою, викликані прихильністю, або між дитиною та батьками, людиною до рідного краю, домівки.

Що цікаво існує Любов-доброзичливість, вона називається також «любов'ю доброї волі» — така Любов спроможна давати, не сподіваючись на відплату. Суттєвим тут є спрямування волі на здійснення добра для даної особи. Ця любов абсолютно безкорислива.

Любов-дружба,або альтруїстична любов. Прагне добра і повноти існування для приятеля. Вимоглива любов, яка наказує долати вади і жити повнотою життя.

Сьогодні в нашому садочку проходив день люблячих сердець. З давніх давен символом кохання та любові є серце. Діти виготовляли валентинки і дарували оточуючим їх,  в знак  дружби, любові, турботи, поваги.

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

КДНЗ № 6 "Струмок"

12.02.21 · 15:13 56 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы