Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

ОНОВЛЕННЯ РОЗВИВАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА

 Адміністрація та педагогічний колектив дошкільного закладу постійно працюють над збагаченням освітнього середовища закладу. Для забезпеченням оптимальних умов виховання, навчання та розвитку дошкільників в закладі функціонують кабінети вузьких спеціалістів, які постійно поповнюються новим обладнанням.

 В цьому навчальному році шляхом залучення спонсорських коштів та за кошти державної субвенції було придбано ігрові посібники та обладнання для кабінетів практичного психолога, кабінета вчителя-логопеда та кімнати психомоторної корекції.

 Кабінет практичного психолога та сенсорна кімната поповнились Бізібудинком та дидактичним пуфом «Черепаха»- посібниками для розвитку дрібної моторики. Для розвитку тактильних відчуттів – грою «Тактильні долоньки» та настільними дидактичними іграми : доміно «Органи чуття», «Протилежності», що сприятимуть розвитку асоціативного і логічного мислення, уваги, пам’яті та уяви.

 Логопедичний кабінет поповнився «Веселими люстерками» - дзеркалами, виготовленими з якісного і безпечного матеріалу, який не б'ється. Особливістю дзеркал є можливість змінювати зображення. Заняття з дзеркалами допомагають поліпшити мову і навички комунікації. Логопедичні ляльки Петя та Маша допоможуть навчити дитину правильній вимові звуків на логопедичних заняттях, а «Логопедична жабка» - виконати артикуляційну гімнастику.Також було придбано іграшки для розвитку мовного дихання «Літаюча кулька», пристрій для контролю власної мови і розвитку фонематичного слуху; логопедичний мікрофон «Ехо», дитячий логопедичний тренажер «Доріжка для кульки», міжпівкульні дидактичні дошки «Равлики», розвиваючі ігри: «Лото повітряне», «Звукове лото», «Логопедичні кубики», «Дерев’яні планшети Нікітіних».Тепер також у вузьких спеціалістів з’явилась можливість займатися з малюками за готовими і барвистими картками з серії «Вундеркінд з пелюшок» завдяки придбанню «Великої валізи» з навчальними картками.

 Впродовж останніх двох років створюється фізкультурне корекційне середовище в кімнаті психомоторної корекції. Цього року воно поповнилося зручними матами, м’якими об’ємними «Танграмами», дугами для підлізання та бар’єрами для стрибків.

 Чудовим подарунком від правління ЗЗРК на ювілей КДНЗ сталим’які пуфи- екологічно чисті, зручні, м’які меблі та акустична система для проведення святкових заходів на вулиці.

 Все це обладнання допоможе всім вихованцям дошкільного закладу покращувати фізичний, психоемоційний стан та мовленнєвий розвиток.

Источник: http://5teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок №5

11.01.21 · 13:23 61 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы