Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Дитячий садок №7 «Теремок» – осередок для сталого розвитку

Поняття сталого розвитку — це цілий напрям освіти, який передбачає формування у людей такої моделі поведінки, яка дозволяє, не знижуючи сьогоднішній рівень життя, дбати про наступні покоління. Програма «Дошкільнятам — освіта для сталого розвитку», яку дошкільний заклад №7 «Теремок» впроваджує в освітній процес згідно річного плану на 2020-2021 навчальний рік формує у дітей екологічні, економічні і соціальні навички.

Основною формою педагогічної діяльності з ОСР в дошкільному навчальному закладі обрано тематичний день – понеділок. Організація тематичного дня забезпечує упровадження інтегрованого підходу в навчанні та вихованні. Мета кожного з тематичних днів полягає у формуванні у дітей розуміння необхідності постійного виконання дій і розвитку первинних навичок їх виконання. У наступні дні двох тижнів забезпечується закріплення, автоматизація виконуваних дітьми дій, їх природний перехід у мотиваційні звички.

Завданням педагога є створення спеціальних ситуацій, насамперед ігрових, які б вимагали від дітей застосування набутого досвіду виконання дій. До цього педагоги підходять творчо і виготовляють цікавий наочний матеріал (символи, знаки, написані слова, інші способи унаочнення тематики дня)

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

23.12.20 · 12:03 130 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы