Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Свято Миколая в дошкільному закладі №7 «Теремок»

Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас це свято, на яке ми дуже чекаємо. Скільки приємних хвилювань дітям приносить очікування на чудове свято Миколая! Що він подарує ? Чи не різочку часом?

В серці кожної дитини живуть мрії, то ж всі чекають аби їх мрії здійснилися.

Діти та вихователі ЗДО №7 «Теремок» не тільки чекали казкові подарунки, а й самі заздалегідь старанно готувалися , аби показати, які вони слухняні, чемні і талановиті. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Малюки вчили вірші, співаночки, рухливі ігри.

Настав чарівний і довгоочікуваний день Святого Миколая.

В "Теремку" 7 дошкільнята проводили чарівний квест "Зірковий шлях для Миколая" (логопедична група 10 "Соняшки"- в музичній залі, всі інші- у групових кімнатах). Під час квесту діти виконували різні завдання, за що отримували яскраві зірочки, які потім освітили шлях Миколаю. Окрасою свята став прихід Святого Миколая (роль виконувала вихователь логопедичної групи №10 «Соняшки» Дьяченко С.А.), якого з нетерпінням чекали діти. І звичайно він прийшов не з пустими руками. Миколай приніс солодощі та подяки за гарну поведінку. Побажав дошкільнятам бути здоровими, добрими та терплячими, і чекати його на наступний рік. А малята подякували його за хороші справи, які він робить для них.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

21.12.20 · 15:14 140 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы