Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Всесвітній День Доброти в «Теремку» №7

Доброта - це єдиний одяг, який ніколи не зношується. Маленькі добрі справи, маленькі слова любові допомагають ощасливити землю і подібні небесам на землі.

Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу.

Вихованці та педагоги дитсадка №7 «Теремок» 13 листопада також долучились до відзначення Всесвітнього дня доброти. Метою цього Дня є нагадати людству про значення Добра у нашому житті, силу Світла на кожному кроці, важливість таких, на перший погляд, елементарних речей, як подяка, посмішка, підтримка гарним словом. Кожному з нас важливо усвідомлювати, що та людина, яка творить добро — щаслива людина. Вона розуміє свою причетність до всіх подій, які відбуваються у житті, тому що збагачує це життя добрими вчинками і корисними справами.
Саме темі доброти були присвячені всі форми роботи в садочку. Діти розповідали про те, чому треба бути добрим, згадували добрих казкових героїв, допомагали злим героям ставати добрішими, читали казки та вірші про доброту. Робити добро — дуже легко, потрібно лише почати!

Носіть в серцях любов і доброту і даруйте її оточуючим!

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

20.11.20 · 14:49 92 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы