Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Професійне зростання педагогів в ЗДО №7 «Теремок»

Навчання аж ніяк не закінчується після випуску зі школи чи університету. Нині, коли скрізь говорять про неперервну освіту протягом життя, це відомо майже всім. А педагогам це було відомо ще давно. Аякже! Професійний шлях педагога — це неперервне навчання: атестації, курси підвищення кваліфікації, семінари, консультації…

Згідно річному плану роботи дошкільного закладу №7 «Теремок» на 2020-2021 навчальний рік відбувається постійне фахове зростання педагогів.

Так в жовтні практичний психолог Хижняк Ю.А. провела семінар «Особливості сучасних дітей та їхніх батьків: чи готові ми до взаємодії з ними».

В листопаді вчитель-логопед логопедичної групи №10 «Соняшки» Бороздіна Г.О. провела консультацію «Формування мовленнєвої компетенції дошкільника в організованій та самостійній діяльності».

Вихователь групи №5 «Ведмежата» Колокол Л.Б. провела Воркшоп «Організація занять з лялькою персоною» для вихователів дітей середнього та старшого дошкільного віку.

Викладач з математики Сосонна Т.П. провела для педагогів консультацію «Створення умов та використання різних засобів для формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку».

Проведені заходи забезпечують професійне, культурне та творче зростання педагогів, оптимально поєднують різні форми і методи роботи,

формують готовність педагогів до участі в інноваційних процесах,

стимулюють у педагогів потребу в саморозвитку через самоосвіту.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

20.11.20 · 13:50 85 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы