Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День української писемності та мови у «Теремку»№7

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято ‒ День української писемності та мови. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Першим до нас приходить слово. З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. І вже стало традицією відзначати День української писемності та мови у дошкільному закладі №7 «Теремок».

9 листопада 2020 року в дитсадку №7 «Теремок» до Дня української писемності та мови педагоги з дошкільнятами проводили тематичні бесіди, заняття, на яких діти вивчали малі фольклорні форми, слухали вірші про барвінкову мову, українські народні казки, з великим задоволенням діти гралися в українські народні ігри та співали українські пісні, занурюючись у багатство рідної мови.

У групах старшого дошкільного віку педагоги провели з дітьми квеств якому взяли участь діти старшого дошкільного віку. За певними маршрутами вихованці мандрували різними станціями:

- "Щедра господиня";

- "Виправляйка";

- "Комора тітоньки Федори";

- "Мовознайка";

- "Пузата хата".

На кожній станції діти виконували завдання і демонстрували свої знання про традиції та звичаї українського народу, про українські казки та прислів'я, про страви української кухні, вигадували рими до слів, а також танцювали і співали українських пісень. Після проходження квесту, всі отримали медалі та призи.

Завдяки проведеним заходам і діти, і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси української мови, відчути себе справжніми патріотами рідної держави.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

20.11.20 · 12:58 60 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы