Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День Державного Прапора та 29-річниці незалежності України у ДНЗ №6 "Струмок"

Рідна наша Україно!

Земле люба і єдина,

Тут Тарасові стежки,

соловʼїнії пісні,

Тут калина і верба,

тут і радість і журба,

Ніжне материнське слово

і така чудова мова.

Україно величава!

Ти для нас – єдиний дім

Волелюбна ти держава,

Розквітай на радість всім!

З 17 по 21 серпня в дитсадку пройшов Патріотичний тиждень.

Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь нашого народу.

Виховання у дітей любові до рідного краю, до землі своїх предків, до рідної мови, оселі, батьківщини, почуття гордості за свій народ, поваги до національної культури, звичаїв та оберегів – одне з першочергових завдань для кожного дошкільного навчального закладу. Адже, саме в садочку, закладаються основи світогляду, проростають перші паростки духовності та патріотизму маленьких синів та доньок України!

Впродовж тижня діти мали змогу побачити на власні очі стародавній український посуд та вишиті рушники, послухати та заспівати старовинні українські колискові та народні пісні, познайомитися з українськими письменниками.

«Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна — єдина!» — з такою назвою 21 серпня пройшло свято в ДНЗ №6 «Струмок» з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України . Урочистість, святковість, піднесеність надавало все — і веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих , яскраво зі смаком прибраний майданчик , прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій.

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

21.08.20 · 11:29 692 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы