Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Кольоровий тиждень в дитсадку

З самого народження ми оточені кольором, він супроводжує нас всюди і завжди, впливає на нашу свідомість і самопочуття, він багатогранний, як саме життя.

А що, коли барви веселки «завітають» у дитячий садок і «оселяться» там на цілий тиждень?

Малеча будла в захваті. До того ж робота з кольорами сприятиме не лише набуттю дітьми позитивного емоційного досвіду, а й їхньому сенсорному розвитку. У цьому переконані педагоги дніпрорудненського ДНЗ № 6 «Струмок», у яких і виникла ідея проведення Кольорового тижня.

Дитина, навіть найменша, не прагне до готових рішень і моделей поведінки, а хоче відкривати навколишній світ самостійно: на дотик, смак, запах тощо. Важливо допомогти їй у цьому, наприклад створити відповідне розвивальне середовище. Власне, це й зробили педагоги, організувавши Кольоровий тиждень.

Розпочали з понеділка : Понеділок – ДЕНЬ ЧЕРВОНИЙ, він яскравий і святковий!


Відтак вівторок присвятили синьому кольору: У вівторок ДЕНЬ в нас СИНІЙ! Він холодний і спокійний!

Середу — жовтому: Середа у нас – ДЕНЬ ЖОВТИЙ, теплий, сонячний, солодкий!

А четвер — зеленому. У четвер же – ДЕНЬ ЗЕЛЕНИЙ, ніжний, лісовий, приємний!

Ці кольори для проведення заходу обрали невипадково. Здебільшого саме їх діти дошкільного віку вважають своїми улюбленими.

У п’ятницю ж улаштували різноколірний день. П’ятниця – ДЕНЬ КОЛЬОРОВИЙ: він барвистий, веселковий!

Перед початком Кольорового тижня педагоги підготували необхідне обладнання. Насамперед подбали про колірне оформлення інтер’єру групової кімнати — повітряні кульки, листочки, стрічки, квіти, паперові серветки тощо. У пригоді стали також площинні геометричні фігури, ілюстрації тощо.

Жвавий інтерес у дошкільників викликало їхнє вбрання, адже всі вони мали елементи одягу однакового забарвлення.

Для пізнавального розвитку впродовж кожного дня Кольорового тижня використовували дидактичні та словесні ігри, вправи, бесіди тощо.

Подбали також про логіко-­математичний розвиток дітей. Аби навчити їх порівнювати предмети за формою, величиною, зовнішньою будовою, використали ігри з геометричними фігурами.

А роботу з художніми творами — відгадування загадок, читання казок, малювання та розглядання репродукцій картин — спрямували на художньо-естетичний розвиток дошкільників. Увагу під час Кольорового тижня звертали й на мовленнєвий розвиток дітей, а також розвиток у них таких психічних процесів, як увага, мислення, пам’ять тощо.

Кольоровий тиждень провели весело, цікаво та невимушено.

 

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

27.07.20 · 11:33 1623 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы