Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Незвичайна мандрівка добрих дітей

З 13 по 17 липня 2020 року в закладі дошкільної освіти №6 «Струмок» пройшов Тиждень «Доброти та милосердя».

Для гармонійного розвитку дитини дуже важливо, щоб дитина росла в атмосфері доброти і радості. Необхідно, аби діти усвідомлювали: взаємини людей – велика цінність, їх треба всіляко підтримувати й збагачувати. Слід учити дітей розуміти стан іншої дитини, поважати її почуття, рахуватися з її інтересами.

На протязі тижня малюкам розповідали про те, що дорослі повсякчас про них дбають, захищають їх, створюють умови для гарного життя. Тож добрі вчинки дітей – найкраща нагорода дорослим за доброту. Про прагнення робити добрі вчинки, не допускати негативне ставлення до людей, готовність прийти на допомогу.

Діти дійшли висновку, що всі люди різні, цікаві і важливі. Треба бути доброзичливим, вміти співпереживати, приносити радість, дбати про людей.

Як підсумок Тижня Доброти особливо цікаво пройшло свято «Незвичайна мандрівка добрих дітей».

Тиждень Доброти та милосердя зблизив усіх учасників навчально-виховного процесу, мав позитивні відгуки, спонукав до відкритого прояву емоцій та загальнолюдських цінностей (доброта, повага, справедливість, чесність, милосердя, ввічливість, дружба) під час спілкування з однолітками та дорослими.

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

17.07.20 · 10:53 1439 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы