Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

«Теремок» №7 відновив свою роботу у період адаптивного карантину

Ми відкрилися!

З 9 червня дошкільний заклад №7 «Теремок» відновив свою роботу у період адаптивного карантину.

Найперше, що ми зробили для відновлення роботи - вивчили алгоритм дій, відповідно «Тимчасовим рекомендаціям щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (постанова Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25).

За кошти міського бюджету придбали:

- безконтактний термометр для проведення температурного скринінгу;

- засоби для дезінфекції приміщень;

- засоби гігієни;

- антисептики для обробки рук;

- засоби індивідуального захисту (маски, гумові рукавиці).

Відкликали з відпусток людей.

Працювали з міською радою з метою взаємоконсультування щодо умов роботи в карантинній ситуації. Провели роз’яснювальну роботу серед батьків через вихователів дитсадка, на предмет свідомого ставлення до необхідності відвідування дитиною закладу дошкільної освіти.

В установі належно подбали про безпеку дітей та працівників.

На початку дня на вході до садочку (біля воріт) проводиться температурний скринінг (потім кожні чотири години) для всіх працівників та дітей. Всі працівники у масках. Приміщення провітрені, а робочі поверхні дезінфікують щодві години. Усі іграшки та техніка для навчання оброблені дезінфікуючими засобами. Прийом їжі дошкільнят організований з максимальною дистанцією.

Ми вас запевняємо, що всі працівники дошкільного закладу будуть обов’язково дотримуватись санітарних вимог, що визначені в рекомендаціях МОЗ. Ми дуже сподіваємось на те, що всі заходи, які ми передбачили, забезпечать здоров’я вашим дітям та працівникам дошкільного закладу і унеможливлять випадки захворювання на COVID-19.

Безумовно, з вас відповідальність не знімається. Ми дуже вас просимо бути відповідальними і повідомляти правдиву інформацію про свій стан здоров’я і здоров’я ваших дітей, якщо ви бачите певні прояви, які викликають тривогу у плані фізичного стану дитини, то не відправляйте її у заклад. Оскільки це може бути небезпечним як для неї, так і для стану здоров’я інших дітей та працівників.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

09.06.20 · 09:47 970 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии