Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Організація роботи трудового колективу в ЗДО №7 «Теремок» під час карантину

Кабінет міністрів України під час засідання 11 березня запровадив по всій Україні карантинні заходи через поширення нового коронавірусу Covid-19.

Це означає закриття навчальних закладів з 12 березня по 24 квітня.

Відповідно цьому завідувачем ЗДО №7 «Теремок» Ушаковою М.В. було видано наказ по закладу про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Відносно якого старшою медичною сестрою Капаніною С.В. було розроблено план заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій, проведено з працівниками закладу та з батьками вихованців інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19.

Методистом Івченко І.В.розроблено індивідуальні плани дистанційної роботи педпрацівників під час карантину (організаційно-педагогічна, методична робота відбувається через Googl-платформу з педагогами, де кожен педагог викладає свій напрацьований матеріал відповідно індивідуальному плану в свою папку на Googl-диск; вайбер групу з педагогами; батьками вихованців, де педагоги знайомлять батьків з рекомендаціями, порадами, показують елементи освітньої діяльності з дітьми, грають з дітьми в різноманітні ігри (через створені відеоролики); організовано інформування батьків вихованців та співробітників закладу щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання шляхом розміщення відповідної інформації на сайті (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov) та на сайті закладу.

Завгоспом Кліменко В.І. розроблено заходи щодо виконання технічним персоналом інших видів робіт під час карантину (ремонтні роботи в приміщенні та з благоустрою території).

Таким чином впорядковано роботу трудового колективу в ЗДО №7 «Теремок» під час карантину.

 

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

07.04.20 · 12:38 95 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы