Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Вихованці «Теремка» №7 - активні учасники та переможці Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта Весна 2020»

З 10 березня по 22 травня інтернет сайт «Всеосвіта» відкрила весняний сезон міжнародних дистанційних олімпіад 2020 року, у якій кожен бажаючий може безкоштовно взяти участь. Метою весняної олімпіади є активізація пізнавальної діяльності та навчальна мотивація, узагальнення набутих теоретичних знань і закріплення пройденого матеріалу.

Для дошкільників «Всеосвіта» представила три номінації «Логіка», «Казка», «Математика».

Взяти участь у весняній олімпіаді дистанційно під час карантину вирішили і активна та творча родина Кляцького Іллі з дитсадка №7 «Теремок», вихованця молодшої групи №3 «Ведмежата», де вихователем є досвідчений педагог Колокол Ліля Богданівна. Іллюша разом зі своїми близькими на сімейних зборах вирішили перевірити свої знання в номінаціях «Логіка» і «Казка».

І ось надійшли приємні результати Кляцького Іллі.

В номінації «Казка» - Іллюша отримав Сертифікат за участь.

В номінації «Логіка» - нашого учасника нагороджено Дипломом за отримане I місце.

Моісеєнко Тимур, вихованець середньої групи №5 "Сонечки" (вихователі Данічкіна Т.В., Балагура Л.І.), разом з батьками вирішили спробувати та перевірити знання у номінації "Логіка". Тимура нагороджено Дипломом за отримане почесне 2 місце. Вовк Єгор, вихованець старшої групи №8 "Метелики" (вихователі Агафонова Є.М., Саніна Я.О., викладач з математики Виноградова Л.В.), разом з батьками визначилися у перевірці своїх знань з "Математики". Єгора нагороджено Дипломом за отримане почесне 2 місце, батьки Єгора отримали Лист Подяку від освітнього проекту "Всеосвіта" за виховання дитини.

Вітаємо наших переможців, їх батьків та педагогів за отримані чудові результати своєї творчої, наполегливої та часом нелегкої батьківської і педагогічної праці.

Нехай участь дошкільнят та перемога у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Весна 2020» надихне всіх вихованців дитсадка №7 «Теремок» та їх батьків до активного та творчого проведення вільного часу під час карантину.

Всім міцного здоров’я!!!

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

03.04.20 · 12:18 92 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы