Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Малі зимові Олімпійські ігри в дитячому садку №7 «Теремок»

31 січня 2020 року в дитячому садку №7 «Теремок» відбулося спортивно-масове дійство Малі зимові Олімпійські ігри для малят.

Вихованці середніх та старших груп зібралися в тематично прибраній музичній залі для відкриття Олімпійських ігор. Маленькі спортсмени садка на честь проведення Олімпійських ігор, пронесли Олімпійський прапор, і це знаменно! Ще мить і розпочнуться спортивні конкурси і змагання, а малечу це все неабияк захоплює. Ведуча свята – Пунько Т.С., інструктор з фізичного виховання, з вихователями та практичним психологом Хижняк Ю.А., музичними керівниками Потурвай О.В., Ломейко К.І. прагнули всіма силами налаштувати малят на святковий, емоційний настрій. Це вони потурбувалися про веселі і креативні змагання. Малюки з задоволенням вітали одне одного, дарували девізи своїх спортивних команд, змагалися в естафетах (кожна група отримала свій Маршрутний лист з порядком проходження естафет на визначених по садочку оформлених відповідно естафетам зонах): «Перенесення Олімпійського вогню», «Переправа», «Підбери за кольором», «Слід в слід», «Ходульки», «Відгадай види спорту», «Склади Олімпійський символ».

Радість і емоції помножені на велику силу любові — просто були безмежні! Кожна група отримала Грамоту за активну участь у Малих зимових Олімпійських іграх.

Насичене свято подарувало малятам нові враження і знання про спорт, Олімпіаду, як важливу складову життя і дорослих, і маленьких, викликало у дітей щирий сміх, захоплення, радість.

Протягом дня з великим захопленням вихованці всіх вікових груп грали у цікаві рухливі ігри; вихователі проводили з дітьми бесіди, переглядали навчальні презентації, виготовляли фруктові салати, пили цілющі чаї. Педагоги вікових груп у доступній формі поповнили скарбничку знань дітей про відомих спортсменів України, про значення фізкультури і спорту для зміцнення здоров’я українців, про олімпійський рух і олімпійські традиції та ознайомили їх з олімпійськими видами спорту.

Давно відомо, що хороший настрій, а отже і свято, має цілющу силу.

Будемо всі здорові!

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

31.01.20 · 15:46 85 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии