Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

В «Теремку» №7 пройшов Тиждень спадщини В.О.Сухомлинського

Дитинство - яскрава, неповторна сторінка в житті кожної людини, а дитячий садок - це той світ, в якому дитина проживає найважливіший період свого розвитку, і від того, хто буде поряд із нею, яким буде зміст її виховання, що буде використовуватись для її розвитку, залежить не лише майбутнє дитини, а й майбутнє родини, майбутнє країни, майбутнє народу. А літературна спадщина В. Сухомлинського є незаперечною універсальною скарбницею для використання у роботі з дітьми. Вона пронизана ідеєю гуманізму, людяності, доброчинності, любові. За допомогою його художнього слова можна доторкнутися до найтонших струн дитячої душі, зародити в ній любов до прекрасного.

В нашому дитсадку №7 «Теремок» з 27.01.2020 по 31.01.2020 р проходив Тиждень української книги за творами В.Сухомлинського.

З метою популяризації, вивчення та впровадження у освітній процес науково-педагогічної спадщини видатного педагога сучасності, якого по праву називають учителем добра і краси, у рамках роботи Тижня було проведено ряд цікавих заходів для дітей: книжкова виставка «Літературна спадщина Василя Сухомлинського», екскурсії та інтегровані заняття на природі «Уроки милування в природі», екскурсія до Дитячої міської бібліотеки.

Проте головною була щоденна «Хвилинка читання» творів Василя Олександровича та роздуми над золотими зернятками істини, що в них приховані. Після ознайомлення з творами дошкільнята в групах з вихователями проводили драматизацію малювання за мотивами творів В.Сухомлинського. На заняттях з практичним психологом Хижняк Ю.А. дошкільнята також знайомилися з творами видатного педагога і по завершенню тематичного тижня діти старших груп представили малятам раннього та молодшого віку інсценізовані твори В.Сухомлинського.

Тиждень В.Сухомлинського закінчився, проте його ідеї та багата педагогічна спадщина продовжують жити та втілюватися у щоденній роботі з дошкільниками.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

31.01.20 · 12:54 94 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии