Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

«Теремок» №7 підтримує Всеукраїнську акцію "16 днів проти насильства"

5 грудня 2019 року за ініціативи міжфракційного об'єднання депутатів "Рівні можливості" Дніпрорудненської міської ради, з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, направленої на розширення знань про різні форми насилля, фахівцем із соціальної роботи Василівського РЦСС для сім'ї, дітей та молоді Тетяною Околотою та практичним психологом КДНЗ N7 "Теремок" Юлією Хижняк було проведено тренінг "Проблема насильства в родині" для жінок міста.

Юлія Анатоліївна ознайомила учасників тренінгу з актуальністю проблеми насильства в дошкільному віці, допомогла учасникам усвідомити роль батьків у попереджені насильства та жорстокого поводження з дітьми дошкільного віку. Визначили з жінками поняття «насилля», його види, причини виникнення та наслідки.

Під час вправи «Стрічки» жінкам наочно продемонстрували соціальні й емоційні зв’язки, що забезпечують необхідні умови для виживання й розвитку дитини.

Завдяки експерименту «Склянка води» Юлія Анатоліївна продемонструвала, який вплив на дитину мають слова.

Заслухавши і відтворивши «Казку про скріпочку» - учасники тренінгу побачили, як цькування - булінг, впливає на дитину. Під час колективної роботи учасники визначили шляхи до серця дитини.

По завершенню тренінгу переглянули фільм Р. Бикова «Я сюди більше не повернуся», відеоролик «Як розпізнати булінг».

Тренінг пройшов змістовно та плідно.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

10.12.19 · 15:36 81 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии