Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Педагогічна рада №2 пройшла в садочку

Відповідно до річного плану роботи КДНЗ №6 «Струмок» ДМР на 2019 – 2020 навчальний рік, 5 грудня була проведена педагогічна рада №2 «Розвиток мовленнєво-комунікативної компетенції дошкільників засобами лінгво-риторичної освіти».

План педагогічної ради:

1. Риторика, як головний аспект розвитку мовленнєво-комунікативної особистості дитини дошкільного віку.

Міні-доповідь – Завідувач Іващук Н.М.

2. Парціальна програма з розвитку лінгвориторичних навичок у дітей дошкільного віку «Мудрослов» .

Презентація програми – Вихователь-методист Бабаніна С.Ю

3. Розвиток образного мовлення.

Тренінг – керівник музичний Ворожеєва Н.А.

Завідувач Іващук Наталія Миколаївна разом з педагогами розібрали що таке риторика, хто такий оратор, вимоги до нього та як впливає ораторське мистецтво на особистість.

Навчання публічної (ораторської) мови передбачає формування різних умінь (лінгвістичних, логічних, психологічних, театральних та ін.), спрямованих на розвиток риторичної компетенції вихованців, тобто здатність і готовність здійснювати ефективне спілкування.

Вміння спілкуватись, виступати публічно необхідно всім, незалежно від віку, статі, професії. Саме такі знання необхідно розпочинати отримувати з дитячого садка.

Методист Бабаніна Світлана Юріївна ознайомила всіх з парциальною програмою з розвитку лінгвориторичних навичок у дітей дошкільного віку «Мудрослов».

Мета курсу риторики - навчити мовленню, розвивати комунікативні уміння, навчити дошкільнят ефективно спілкуватися в різних ситуаціях, вирішувати різні комунікативні завдання, висловлювати свої думки та міркування. Адаптація дошкільника в соціумі завдяки розвитку лінгвориторичних вмінь та навичок.

Вона довела, щоякщо вести систематичний курс риторики у групи ЗДО, то це значно підвищить рівень мовного розвитку дітей, культуру їх мови і поведінки, визначить здатність свідомо підбирати мовний матеріал, як для публічного виступу різних жанрів, так і для інших видів спілкування.

Прорвела Вправу «Мовленнєві ситуації».

А керівник музичний Ворожеєва Н.А. провела тренінг «Розвиток образного мовлення».

Педрада пройшла плідно і цікаво. Всі поставлені завдання на засіданні педагогічної ради виконано.

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

06.12.19 · 12:07 66 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии