Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Волонтерство – це поклик серця до милосердя, дія доброти.


На Україні волонтерський рух набрав масового характеру під час Революції гідності, а ще більшого масштабу — після початку російської агресії на сході України. Міжнародні експерти визнають, що у жодній країні світу не зафіксовано такого потужного волонтерського руху. На протязі 2014 – 2016 рр. створилися цілі волонтерські об’єднання.
Ми називаємо волонтерами людей, які звикли жити заради суспільного добра, які намагаються своїми благородними вчинками змінити життя на краще; тих, хто заради спасіння чужого життя ризикує власним, не чекаючи за це ні моральної, ні, тим паче, матеріальної винагороди. Вони були першими, хто відгукнувся на заклик про допомогу, а саме
БО БФ «Солдатські матері» Василівка - Михайлівка.
Це люди, які не жаліючи своїх автомобілів, свого здоров’я і, саме головне, свого життя, відвозять вантаж в гарячі точки на фронт. Вони не зі слів знають, що таке міни, обстріли та всі труднощі прифронтової зони. Це люди, без яких допомога не дійшла б до адресату. Вони збирали тоннами продукти харчування: овочі, фрукти, м’ясо, рибу, домашні консерви, випічку у всіх небайдужих людей для наших бійців на передовій. Прояви патріотичної свідомості та самоорганізації населення у територіальних громадах Запорізької області викликають повагу. Адже жителі громад передали любов та тепло своїх сердець, віру в перемогу та велике бажання – всім повернутися додому живими.
Немає нічого теплішого за лист чи малюнок виведений дитячою рукою, в якому дітки передали всю свою ніжність, любов та віру в перемогу. Саме ці листи солдати носять на серці і бережуть їх як талісмани. Вони вірять, що дитяча любов захистить їх від ворожи куль та снарядів, вони бачать заради кого йдуть під кулі, терплять холод і голод, вони знають: діти – то майбутнє країни, майбутнє нації. Марафон «Врятуймо кожного бійця – захисника України», Всеукраїнська акція «Напиши лист солдату» , акція «Лист пораненому» -це частинка акцій, в яких взяли участь вихованці садочків та шкіл області. За волонтерську та благодійницьку діяльність у підтримці Української армії, розвиток волонтерського руху, сприяння патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді благодійний фонд нагороджував 5 грудня медалями та грамотами керівників та колективи, які приймали участь у доброчинних, благодійних акціях. Представники фонду завітали до Дніпрорудненського ліцею для вручення медалей Осипенко Сергію Миколайовичу та Іванову Євгену Олександровичу, та презентували студентам ліцею фільм «Волонтер – це стан душі»(режисер – Радецька Альона), присвячений фонду «Солдатські матері».
Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим суспільству, що є в житті речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди. Із закінченням війни волонтерський рух не закінчується. Тому що охорона навколишнього середовища, культура, розвиток і позитивний імідж країни, також є основними напрямками роботи волонтерів. Міжнародний день волонтера відзначати повинні ми усі, тому що ми всі волонтери, бо відкривали свої серця, пускаючи в них, доброту, любов та самопожертви.

Источник: http://bib.dneprorudnoe.com

Изображения

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии