Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Колективний перегляд інтегрованого заняття «Дівчинка і синичка»

28 листопада в закладі дошкільної освіти №7 «Теремок» відповідно плану роботи закладу на 2019-2020 навчальний рік та підготовці до другого засідання педагогічної ради з теми «Формування духовно-ціннісних орієнтирів дитини як засіб соціалізації дітей дошкільного віку» відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття «Дівчинка і синичка» вихователя логопедичної групи №10 «Соняшки» Пензій В.В.

Вікторія Василівна на занятті поглиблювала знання дітей про спосіб життя синиць взимку за допомогою театралізованого показу твору В.О. Сухомлинського «Дівчинка і синичка»; під час обговорення казки спонукала дітей виражати своє ставлення до вчинків героїв твору, давати їм об’єктивну та доброзичливу оцінку; під час розгляду ілюстрацій, читання прислів’їв за допомогою мнемосхем, виготовлення смаколиків для синичок (солодких шишок, які потім на прогулянці розвісили на дерева майданчику) розвивала у дітей прагнення до активного пізнання природи, пізнавальний інтерес дітей, зв’язне мовлення.

Вікторія Василівна завдяки різним прийомам формувала у дітей моральні цінності, виховувала свідоме та дбайливе ставлення до птахів, прагнення оберігати їх, робити добро тим хто цього потребує.

І діти, і педагоги отримали велике задоволення від проведеного заняття.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

28.11.19 · 16:05 139 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии